Юридична клініка "Pro bono" НУ "Острозька академія"

Юридична клініка
141
Юридична клініка
Спеціалізація
Сімейне право, Житлове право, Права споживачів, Захист від дискримінації, Трудове право, Податкове право, Адміністративне право, Земельне право, Господарське право, Справи соціального забезпечення
Категорія клієнтів
Пенсіонери, Сироти, ВПО, Учасники бойових дій, Соціальний бізнес, Студенти, Працівники бюджетної сфери, Багатодітні батьки, Вразливі групи (ЛЖВ, наркозалежні, секс-працівники, ЛГБТ, роми)
Загальна кількість звернень 3
Кількість завершених справ 0
Про себе
Юридична клініка "Pro bono" Національного університету "Острозька академія" працює від початку 2000-х років. Правничу допомогу надають студенти-консультанти. Усі консультації попередньо перевіряються кураторами - практикуючими юристами. Вся допомога надається безкоштовно. В основному - це первинна правова допомога, тобто - надання правової інформації, роз'яснень, консультацій. Також ми допомогаємо у складанні документів: звернень, скарг, заяв. Можемо надавати допомогу у складанні позовних заяв та інших процесуальних документів, якщо строк для звернення до суду не є надто коротким. За огляду на те, що над справою працюють консультанти, строк надання правової допомоги може бути довшим, ніж у юристів-практиків (орієнтовно - два тижні). Юридична клінка не надає допомогу у кримінальних справах. Також, звертаємо Вашу увагу на те, що юрклініка може не працювати у сесійний та канікулярний період.
Острог
Юридична клініка "Pro bono" НУ "Острозька академія"
Деякі справи веду безоплатно