Дедіченко Сергій Анатолійович

Дедіченко Сергій Анатолійович
221
Адвокатське бюро
Спеціалізація
Сімейне право, Житлове право, Медичне право, Права споживачів, Захист від дискримінації, Трудове право, Податкове право, Адміністративне право, Дорожньо-транспортні ситуації, Справи пов'язані з АТО, ООС, Кримінальне право, Земельне право, Господарське право, Справи соціального забезпечення
Категорія клієнтів
Пенсіонери, Сироти, ВПО, Учасники бойових дій, Соціальний бізнес, Студенти, Працівники бюджетної сфери, Багатодітні батьки, Вразливі групи (ЛЖВ, наркозалежні, секс-працівники, ЛГБТ, роми)
Про себе
Адвокатською діяльністю займаюся з серпня 2015 року по даний час. З лютого 2019 року здійснюю свою діяльність у формі Адвокатського Бюро. На моєму рахунку понад тисяча виграних судових справ різної категорії складності. Правову допомогу надаю без обмежень на всій території України фізичним особам, фізичним особам-підприємцям та юридичним особам у цивільних, господарських, адміністративних і кримінальних справах. Вищим пріоритетом для мене є інтереси моїх клієнтів. У повсякденній діяльності мені часто доводиться стикатися з різними життєвими ситуаціями і займатися вирішенням складних завдань. Але які б труднощі не виникали в тій чи іншій ситуації, я звик робити свою справу по совісті, професійно і гідно. Адже запорука мого успіху – це задоволений клієнт. На думку багатьох людей основна робота адвоката полягає в захисті злочинців. Але це далеко не повне і одностороннє уявлення діяльності адвоката. Навіть в кримінальному процесі адвокат, захищаючи обвинуваченого, добивається встановлення істини по справі. Адже не дарма говорить мудрість: "Краще відпустити 10 винних, ніж покарати одного невинного". Цим роль адвоката не обмежується. Адвокат в суді може також представляти інтереси свідка, потерпілого, цивільного позивача, цивільного відповідача та інших учасників процесу. Потреба в послугах адвоката виникає не тільки в кримінальних справах, але і в інших життєвих ситуаціях, наприклад, при вирішенні питань про спадщину, при супроводі значних правочинів з нерухомим та іншим майном, при виправленні помилок у правовстановлюючих документах тощо. Ігнорування послугами адвоката або несвоєчасне звернення до адвоката в цих випадках може призвести до значних матеріальних втрат і інших невигідних наслідків. Я, як адвокат, намагаюся бути корисним кожному, хто звернувся до мене за правовою допомогою.
Чернігів
АДВОКАТСЬКЕ БЮРО "СЕРГІЯ ДЕДІЧЕНКА"