Правила ресурсу ПРОСТОПРАВ

Цей сайт створено для того, щоб кожна людина в Україні незалежно від своїх фінансових можливостей могла отримати консультацію та допомогу від правника. 

 

Правники, реєструючись на сайті, погоджуються:

 1. Під час реєстрації на сайті завантажувати своє фото для верифікації.
 2. Приймати запити на правову допомогу від Клієнтів.
 3. Своєчасно відповідати на запити Клієнтів. 
 4. Доводити справи Клієнтів до логічного завершення.
 5. Надавати Адміністратору сайту ПростоПрав зворотний зв'язок. Після завершення справи сайт ПростоПрав автоматично запропонує відповісти на декілька запитань.

 

Клієнти, реєструючись на сайті, погоджуються:

 1. Надавати Правникам всю необхідну та достовірну інформацію для вирішення справи.
 2. Своєчасно відповідати на запити Правників.
 3. Сплачувати погоджену вартість послуг Правників.
 4. Надавати Адміністратору сайту ПростоПрав зворотний зв'язок. Після завершення справи сайт ПростоПрав автоматично запропонує відповісти на декілька запитань.

 

Вирішення непорозумінь між Правниками та Клієнтами

 1. У випадку виникнення непорозумінь між правником та клієнтом, обидві сторони можуть звернутись до адміністратора ресурсу ПростоПрав.
 2. Адміністратор ресурсу ПростоПрав компетентний допомогти лише у вирішенні непорозумінь, які стосуються правил використання веб-ресурсу і в жодному разі не щодо вашої правової проблеми.

 

Умови використання матеріалів ресурсу

Копіювання, цитування та подальше поширення матеріалів ресурсу ПростоПрав допускається лише при розміщенні безпосередньо перед або відразу після цитованого матеріалу посилання на першоджерело (сторінку, яка містить матеріал на https://prostoprav.in.ua/).
Фотоматеріали можуть використовуватися тільки за умови збереження логотипу "ПростоПрав".

 

Відповідальність ресурсу ПростоПрав

ПростоПрав не несе відповідальність за якість наданих правниками послуг та не несе відповідальність за достовірність інформації, наданої клієнтом правнику. Рейтинг роботи правників є суб’єктивною оцінкою клієнтів.